طراحی با دو دست

همیشه ازن میپرسید دستهات عین هم کار میکنند . چوری آخه؟مگه میشه؟ آقا ادیت میکنی؟یسری میپرسن آقا دستهات فتوشاپه ؟ وای که چقدر خندم میگیره ازین که میگن فتوشاپه یا فتوشاپت چیه؟فتوشاپتون رو از کجا خریدی؟

خلاصه اینجا یکم در مورد دو دست طراحی کردنم براتون مینویسم

یکی از دلمشغولی های من طراحی با دو دست هست. این استعداد رو زمانیکه کودک بودم کشف کردم. دستم که خسته میشد مداد و یا ماژیک رو به دست دیگه میدادم و نقاشیم رو ادامه میدادم. اوایل از دستی به دست دیگه کار رو ادامه میدادم. بعد که بزرگتر شدم به ورزش بسکتبال علاقه مند شدم. یک مربی آمریکایی داشتم که همیشه تاکید داشت که یک بسکتبالیست موفق کسیه که هر دو دستش عین هم عمل کنند یعنی با هر دو دست بتونه شوت بزنه دریبل کنه  دانک کنه و … خلاصه یکی از تمرینات سختش این بود که با هر دو دست همزمان ساعتها باید هندلینگ میکردیم و همین باعث شد که بیام و این تکنیک هر دو دست رو در طراحی و نقاشیهام ادامه بدم.

دو دستی به دور از چشم دیگران نقاشی میکردم . کارم سریع پیش میرفت و کیف میکردم. این سبک طراحی ۳۰ سال هست که همراهه منه و من همچنان دارن ادامش میدم و براتون ویدئو هاشو در اینستاگرام منتشر میکنم.

دوست دارم حس خوبی رو که از طراحی کردم دارم رو بهتون منتقل کنم. امیدوارم که موفق بوده باشم. بعضی از ویدئوهای طراحی با دو دستم رو اینجا آپلود میکنم که ببینید.